Mimo provoz rikši Vám nabízíme:

Intro

Distribujeme produkty kanadské firmy AKUNA. Jako přímý distributoři Vám můžeme nabídnout výhodnou cenu.

Informace o výrobcích naleznete zde.

V krátkosti o firmě AKUNA

Vývoj a výroba produktů je pod neustálou kontrolou Vědecké rady složené ze špičkových odborníků. Produkty díky svým vlastnostem a kvalitě pomáhají milionům lidí na celém světě a spoluurčují trend v oblasti zdravotní prevence potravinových doplňků. Nosný produkt ALVEO účinně stimuluje imunitní systém a je špičkou v boji proxi toxinům v organismu.

 

Široká řada produktů nabízí uživatelům komplexní řešení na doplnění vitamínů, minerálů a také očisty organismu. Alveo, Onyx Plus, Cleanse Plus, Mastervit, Pinky, Take a Plaster, AkuC a další produkty obsahují synergické kombinace bylin. Díky nim se produkty vyznačují vysokou účinností. Používání těchto produktů je bezpečné, jednoduché a vhodné pro každého.


 

Mudr. Jaromír Bertlík
Předseda Vědecké rady společnosti Akuna

ZÁRUKA KVALITY

Společnost Akuna Health Products Inc. je držitelem certifikátů ISO, GMP, KOSHER a dalších, což zaručuje absolutně nejvyšší standard výrobků. Jednotlivé extrakty i výsledný produkt jsou průběžně testované.

V každé zemi jsou produkty certifikované v souladu s platnou legislativou. Množství zdravotních zkušeností našich zákazníků dokazuje účinnost a kvalitu produktů.

Společnost  Akuna má v kanadském Torontu vlastní moderní továrnu, která produkuje vysoce kvalitní produkty.

 
firma

Produkty Akuny dodávám se slevou 30% z doporučené ceny. Jejich popis najdete na www.akuna.cz. pro objednání využijte uvedený e-mail nebo telefonní kontakt.